Nurcan Şahin ALEVLİ -Eteğimdeki Taşlar

Nurcan Şahin ALEVLİ -Eteğimdeki Taşlar

Mail: nurcan_alevli52@hotmail.com

15 Temmuz Soruları

SORU 1- Madem darbeyi Erdoğan tezgâhladı, elinde sadece AYYILDIZLI BAYRAĞIMIZ olan vatandaşlarımıza ateş açanları neden siz savunuyorsunuz?


SORU 2- Sizin deyiminizle şayet darbeyi tezgahlayan Erdoğan olsaydı, yine de bu tezgâha uyarak masum vatandaşlara ateş edenler hain olmuyor muydu?


Her halûkarda sizin 'tiyatro' dediğiniz bu olayın içinde rol alanların karşısında olmanız gerekmiyor mu?
Neden her içeri atılan FETÖ'cü için siz yaygara koparıyorsunuz?


SORU 3- Köprüde şehit edilen vatandaşlara darbeci askerlerin değil, gizlenmiş bir keskin nişancının ateş ettiğini iddia ettiniz.
Velev ki bu deli zırvası iddianıza inanmış olalım.. O halde söyler misiniz, o keskin nişancı onca insanı katlederken köprüdeki savunduğunuz ve masum olduğunu iddia ettiğiniz hainler ne yapıyordu?
İzliyor muydu?
Neden? Türk Silahlı Kuvvetlerinin vatansever askerleri vatandaşına saatlerce ateş edildiği yerde köprüde durup izler miydi?
Ve neden kendilerine polis hoparlöründen defalarca "SİLAH BIRAK" çağrısı yapılmasına rağmen silahlarını sabaha kadar bırakmadılar?

SORU 4- 'Köprüde başı kesilen asker' yalanıyla acitasyon yapanlar ve buna inananlar neden aynı köprüde şehit edilen 34 polis+sivil vatandaşımızı HİÇ anmaz?

SORU 5- 'Köprüde başı kesilen asker' ve 'keskin nişancı' algısıyla sulandırdığınız hain darbe girişiminin pekçok ayağı var.
Sadece Ankara Gölbaşı Özel Harekat Merkezine helikopterle düzenlenen saldırıda 42 Özel Harekat Polisimiz şehit oldu.
İstanbul ve Ankara'da sayısız noktalarda darbecilerin işgal girişimleri, silahla halka ateş etme görüntüleri, aynı zamanda helikopterlerden ve uçaklardan da miletin üzerine yağdırdıkları ölüm kayıtları mevcut..
O gecenin sonunda toplamda 251 insanımız şehit oldu. Bu insanlar sizin düşmanınız mı ki 15 Temmuz'u 'köprüde başı kesilen asker'e indirgiyorsunuz?

SORU 6- Siz hain misiniz? Yoksa kendini vatansever sanan, ama 15 Temmuz'a tiyatro diyecek kadar salak bir kukla mı?

15 Temmuz'a 'tiyatro' diyorsanız tartışmasız bunlardan birisiniz.....
15 Temmuz Şehit ve Gazilerimize minnetle...
Rabbim o karanlık geceyi ihanetin karşısına korkusuzca dikilerek aydınlığa ulaştıran herbir cesur yürekten razı olsun....

Yorum Yazın